ilu img

Plánované vrhy

další vrhy připravujeme, informace brzo

————————————————————————-

Anglický pointer- první vrh pointrů by se měl narodit na přelomu června/července 2017

***************************************************

V současné době nemáme žádná štěňátka Irského červenobílého setra. V případě zájmu o štěňátko z naší chovatelské stanice mne, prosím, informace o dalším vrhu kontaktujte renata.rokuskova@seznam.cz

Irský červenobílý setr -

Vrh E :

štěnátka z tohoto spojení budou mít za rodiče velmi vyrovnané a univerzální psy, budou vhodná k dalšímu chovu (výstavy, lov) i jako skvělí parťáci do rodin. Rodokmenově se jedná o velmi zajímavé a slibné spojení.

Maminka Caispern Tuscanora (Tesy) je import z Velké Británie, tatínek Cuddy of Bruichladdich (Cuddy) je z Rakouské chovatelské stanice, nyní žije v Německu. Oba splnili podmínky pro udělení Interšampionátu C.I.B i C.I.E. Oba jsou několikanásobní výstavní šampioni (ČR, Slovensko, Rakousko, Německo), oba také absolvovali pracovní zkoušky s výbornými výsledky.

Cuddy navíc i canisterapeutické zkoušky.

Oba mají čisté CLAD, vWD, PRA rcd1 a 4, oba mají kyčle A

Krytí proběhlo úspěšně, březost máme potvrzenou, ve druhé polovině března se můžeme těšit na štěňátka :)

   

Informaci o typu provedených nadstandardních nepovinných zdravotních testů -vWd, CLAD, PRA rcd1 a rcd4- naleznete na www.genomia.cz), DKK je dysplazie kyčelního kloubu (nejlepší výsledek je A/A), DLK loketního kloubu – nejlepší výsledek je 0/0. PPC je test očních vad. 

********************************************************

minulé vrhy :

Vrh D :

Otcem tohoto vrhu bude mladý pes z mého chovu domácím jménem Bailey, který žije v Polsku. Je to velmi pracovně talentovaný pes s velmi milou a přátelskou povahou. Je prvním psem této rasy v Polsku, který získal FCI pracovní certifikát (NFT-derby) a také prvním s titulem Český šampion. Výstavních úspěchů má již ale i víc a v jeho necelých dvou letech jsem na něho i jeho majitele velmi hrdá. Je plnochrupý, skus nůžkový. Oko tmavé. HD A/A, ED 0/0, CLAD, vWD, PRA rcd1 a 4 čisté.

Junior šampion ČR a Polska, CH ČR, Junior vítěz a BOB MSKAO 2015, Národní vítěz 2015, Polský klubový vítěz junior 2015, Poland Winner 2015; druhé místo v pracovní třídě na CRufts 2016, nominace na Crufts 2017

Maminkou vrhu bude naše nová fenka Debbie, která má rovněž velmi milou a přátelskou povahu a rovněž pracovní vlohy. Je držitelkou FCI pracovního certifikátu a titulu Český šampion. Je plnochrupá, skus nůžkový. HD A/B, CLAD, vWD, PRA rcd1 a 4 čisté.

Oba mají tedy opět jak zdravotní tak exteriérové kvality. Bonitou tohoto vrhu jsou předpoklady k práci.  Pracovně úspěšní byli i předci v obou rodokmenech.  Pro milé povahy rodičů lze předpokládat, že štěňtáka budou i skvělými rodinnými společníky. Vrh je sestaven s velmi nízkým koeficientem příbuznosti a bude tak potencionálně i přínosem chovu.

rodokmen štěňat :

JCH ČR,JCH PL, CH ČR, CH PL Boreas Artegerd  Ir CH, SH CH Casafelice Montadale JW SH CH Corranroo Conexion Vanders Veracity
Corranroo Calypso
Casafelice Charollais Vanders Venatic Legend of Oldestone
Caisper Godita of Chaysett
 C.I.E, C.I.B, Multi Gand CH Artemis Bohemia Thalset

ZV I.c; PZ 1.c, CACT

CH United Spots Just to be Ruemadra Snow King
Autumnwood Silver Rose
CH Vanesa Rysi Wykrot Rusfield Smunge
Exclusive´s Velvet
CH ČR Redmore Debbie  C.I.E, C.I.B, Multi CH

Kearney-Kea Red Nokomis

Nat. Derby solo, Nat. FT paar

Int. Ch United Spots Nightflame United Spots Just Do It
Palmar Alison
Int. CH Mirta Red Nokomis Dalriach Auchindoun
Sinead Red Nokomis
C.I.E, Multi CH Redmore Amy Sunny Moments

Nat. Derby solo, Nat. FT paar, Inter FT solo

Multi CH Cormallen Moonlight Silver Vanders Veracity
Cormallen Summer Light
Multi CH Gigi Conquerer of Hidden Irland Cormallen Seen the Light
Cherry vom Katharienberg

Vrh C :

otec : import USA - SH CH Killary´s Grand Venture With Vanders and Romaunt (vWd, CLAD dědičně čisté, oči čisté, hips score 3:2 /tzn. HD A),

TOP IRWS pes v bodovém hodnocení roku 2015 IRWS Club of GB, nejmladší Show  Champion v historii UK

matka: import UK - dvojnásobná Grand CH a kandidátka na titul C.I.E a C.I.B  Caispern Tuscanora, FCI pracovní certifikát, CLAD, vWd dědičně čisté, PRA rcd1 and 4 čisté, HD A/A, ED 0/0, oči čisté)

Klubový vítěz ČPSK 2014, 2015, KLubový vítěz MSKAO 2015, Národní vítěz, 3x CAJC, 10x CAC, 6x CACA, 11x CACIB, 2x res. CACIB, 11x BOS and 6x BOB

Pro první vrh naší Tesy (fenky importované jako štěně z Velké Británie) jsem zvolila výstavně nejúspěšnějšího psa pro rok 2015 ve Velké Británii, importovaného jako štěně z Ameriky. Clint, jak zní jeho domácí jméno, se také pyšní titulem nejmladší SH CH (anglický výstavní šampion) této rasy v historii GB.  Jeho DKK odpovídá našemu A/A,je dědičně čistý na vWd a CLAD, oči čisté.plnochrupý, skus nůžkový.

Tesy, je držitelkou FCI pracovního certifikátu a je kandidátkou na titul C.I.E. a C.I.B. (mezinárodní šampionáty) a na titul Rakouský šampion. Za svou dosavadní výstavní kariéru získala tituly Český junior šampion, Šampion a Grandšampion, Slovenský šampion a Grandšampion, Klubový vítěz obou českých klubů (ČPSK 2014,2015 a MSKAO 2015), Vítěz speciální výstavy ČPSK, Národní vítěz,  a tato další ocenění : 3x CAJC, 10x CAC, 6x CACA, 11x CACIB, 2x res. CACIB, 11x BOS (nejlepší opačné pohlaví plemene), 6x BOB (nejlepší jedinec plemene). Absolvovala zkoušky vloh v první ceně s téměř plným počtem bodů. Disponuje skvělým nosem a vlastností přiznávání. DKK A/A a DLK 0/0, CLAD a vWd dědičně čisté, PRA rcd1 a 4 čisté, PPC čisté, plnochrupá, skus nůžkový.

Oba budoucí rodiče mají tedy výtečné zdravotní a exteriérové kvality, ale i pracovní vlohy.  Oba mají také výborné vyrovnané povahy a je zde tedy i předpoklad, že jejich potomci , jak pejskové tak fenky, budou skvělými rodinnými společníky. Vrh je sestaven s velmi nízkým koeficientem příbuznosti a bude tak potencionálně i přínosem chovu.

rodokmen štěňat :

SH CH, JW

Killary´s Grand Venture With Vanders and Romaunt

 Am Grand Champion Aramis Farms High road to Killary  Waidman´s Evyn  Taniswood Storm Raiser
 Waidman´s Ailidh JH
 Connemara Sea Beacon  Bocars Dannan Of Connemara
 Autumnwood Sea Mist
 Caniscaeli Walzwithme Kilary  CH Sireoak Caniscaeli   Windsong  Caniscaeli Shades of Green
 CH Rustasha Rubby Raindrop
 Fougere Song In My Heart  CH Shannonlee Whiskey Jack
 Caniscaeli Bua Tain
 C.I.E, C.I.B., JCH ČR, CH ČR, CH SK, CH A

GCH ČR, GCH SK

Caispern Tuscanora

 SH CH, IR SH CH

Casafelice Montadale JW

 SH CH Corranroo Connexion  SH CH Vanders Veracity
 SH CH Corranrro Calypso
 Casafelice Charollais  SH CH Vanders Venetic Legend of Oldestone
 Caispern Godita
 Ir SH CH

Caispern Maid In Ireland

 SH CH, Ir SH CH

Tullamore Ted JW, EW 09

 Ir SH CH Dalriach Auchindoun
 Tullamore Talulah
 Caispern Imprudence  SH CH Vanders Veracity
 Caispern Nobless